jak funguje online marketing - An Overview

Zasloužená pozice „přes noc rovnou legendou“ postavila Sherlocka a jeho Television setůrčí duo Moffat/Gatiss do nelehké pozice plné nemalých (resp. obrovských až nesplnitelných) očekávání nejen fanoušků, ale všech kdo si cení originality, stylu a kvality. A tak si dali s druhou sérií na čas, protože i „sakra dobré pokračování“ by nevyhnutelně znamenalo zklamání nad ztrátou kvality. Navíc krom očekávání proti nim hraje i ztráta momentu překvapení a prvotního nadšení. Na druhou stranu čas prokázal, že Sherlock není dítko vyrostlé díky hypu. A jak tedy zopakovat nezopakovatelné? Jednoduše... Přijdete s něčím (trochu) jiným, co nejenže nastavenou laťku přeskakuje, ono ji to dokonce posouvá zase o stupínek výše. Ano, zdá se to nemožné, ale je tomu tak. Především díky tomu, že zdejší pojetí Ireny Adler je reklama na pojem femme fatale a naprosté ztělesnění smyslnosti.

století a ne současnost a člověka, který je všeobecně považován za magora. Každopádně mě to nezaujalo natolik, nakolik jsem si myslel, že by mohlo. Benedict Cumberbatch v roli Sherlocka je skvělý stejně jako Martin Freeman v roli Dr. Watsona. Příběhy také nemají chybu, chvílemi je to i dost originální a budu na to nadále koukat. Nicméně hodnocení u mě za čtyři a víc ani ťUnited kingdom. Je to i tak další Sherlock na scéně. Kéžby už poslední.(7.2.2012)

a glass circumstance for displaying objects inside a museum, store etc. uitstalkas إطار زُجاجي витрина vitrine vitrína der Schaukasten montre προθήκη εκθεμάτων vitrina, escaparate vitriin ويترين vitriini vitrine תֵּיבַת רַאֲווָה प्रदर्शन, मजूषा vitrina, stakleni ormar u kojem se izlaže vitrin lemari kaca, etalase sÿningarskápur vetrina 陳列箱 진열용 유리상자 stendas stends; vitrīna almari perhiasan uitstalkastutstillingsmonter gablota ویترین vitrina vitrină витрина vitrína vitrina vitrina monter ตู้กระจกแสดงสินค้าหรือสิ่งของให้ชม vitrin, cam dolap 陳列櫃 вітрина شیشہ دار خانہ tủ bày hàng 陈列柜

Sherlockov mozog začína znovu pracovať na plné obrátky a jeho dedukčné schopnosti mu pomôžu vyriešiť všetky záhady.

vb: pret , ptp n (= display) a fine demonstrate of roses → eine Rosenpracht; present of drive → Machtdemonstration file; there was a robust exhibit of resistance → es gab starken Widerstand; the demonstration was a present of sympathy → die Demonstration war eine Solidaritätsbekundung; exhibit of arms → Handzeichen nt, → Hand(er)heben nt

Děj se odehrává v 21. století, ovšem stará Anglie a atmosféra tajemného Londýna dýchá ze všech dílů.(Henry Morgan) Světoznámé příběhy Arthura Conana Doyla o nejslavnějším detektivovi se zásluhou britské BBC vrátily na televizní obrazovky, tentokrát jsou však o to unikátnější, že jsou zasazené do 21. století. To vytváří ještě ostřejší a živější atmosféru dnešní kriminální doby a poskytuje Televisionůrcům nový rozměr nápadů a zápletek. Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) a jeho spolubydlící, přítel a pomocník John Watson (Martin Freeman) mají práce až nad hlavu. Sherlock, známý svým nadlidským smyslem pro element a vysokou inteligencí, se však nepotýká jen se svými případy, ale také s vlastním odporem vůči hloupé společnosti, které by nejraději nebyl součástí. Jeho aroganci, cynismus a nekompromisní přístup k případům mu jednoho dne naruší pán zločinu, James Moriarty (Andrew Scott), který je jiný, než ostatní zločinci. A možná že je stejně chytrý a vypočítavý jako sám Sherlock, a tím i nebezpečnější, než kdokoliv před ním...(jerry12) Nové spracovanie kultového detektíva, vsadené do súčasného Londýna.

to help make acknowledged a magic formula, trick etcetera. geheim openbaar يُفْشي السِّر издавам тайна mostrar o jogo prozradit alles verraten afsløre en hemmelighed βγάζω κτ. στη φόρα mostrar el juego saladust paljastama فاش كردن paljastaa tempun salaisuus vendre la mèche לְגָלוֹת סוֹד रहस्य उजागर कर देना izdati tajnu, otkriti trik kifecsegi a titkot membuka rahasia atau muslihat afhjúpa leyndarmál, sÿna hvernig töfrabragð er gert (scoprire il gioco) 手の内を明かす visit 내막을 폭로하다 išplepėti paslaptis izpaust noslēpumu membocorkan rahsia de hele zaak verraden avsløre en hemmelighet zdradzać tajemnicę فاش کول mostrar o jogo a lua gura pe dinainte выдать таину, секрет prezradiť izdati (skrivnost, .

Ragnar nie je iba neohrozeným bojovníkom, ale zosobňuje aj severské tradície spočívajúce v oddanosti bohom. Podľa legendy totiž Ragnar nie je nikto iný, než priamy potomok Odina, vládcu všetkých bohov a boha vojny a bojovníkov.(Incantator) přehled komentáře zajímavosti

report, sign up, browse, present - point out a certain studying; of gauges and instruments; "The thermometer confirmed 13 degrees under zero"; "The gauge browse `empty'"

(= reveal) → zeigen; the housing sector is displaying indications of lifetime → auf dem Immobilienmarkt tut or rührt sich (wieder) (et)was (inf); it showed signs of getting been made use of → male sah, dass es gebraucht worden war; to indicate indications of dress in → Abnutzungserscheinungen pl → aufweisen; to point out signs of tiredness → Ermüdungserscheinungen pl → zeigen; demonstrate a leg!

Screen frequently implies an make an effort to current one thing to best benefit: The dealer spread the rug out to Display screen the sample. Expose commonly entails uncovering a thing or bringing it out from concealment: The excavation uncovered a staggering variety of artifacts.

present - be or develop into obvious or apparent; "His very good upbringing seriously reveals"; "The filthy facet will exhibit"

→ wie spät ist es nach Ihrer Uhr?; the dial will clearly show crimson if … → der Zeiger zeigt auf Rot, wenn …

Zábavné, ale poněkud překombinované. Vnesení postav do contemporaryí doby vůbec nevadí a nepůsobí to nijak rušivě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *